Výkup barevných kovů

Mezi vykupované barevné kovy, které můžete můžete přinést do naší provozovny, patří zejména měď. A to buď Cu nový lesklý drát, starý měděný drát, pocínovaná měď, měděné plechy a trubky. Vykupujeme také měděné třísky a špony.

Výkup mědi

Barevné kovy - měď

Výkup mosazi

Další zástupce barevných kovů je mosaz. Tento barevný kov je vlastně slitina mědi a zinku. Podle druhu využití obsahuje mosaz různý podíl zinku. Mosaz s obsahem Cu vyšším než 80% se nazývá tombak.

Barevné kovy - mosaz

Barevné kovy - hliník

Nesmíme zapomenout ani na hliník. Tento barevný kov může být ve formě hliníkových drátů, Al plechů, hliníkových profilů. Hliníkové disky se samozřejmě používají i u kol vozidel. Dále se z hliníku vyrábějí plechovky od nápojů či víčka.

Barevné kovy - hliník

Společnost EKOPRAG SLANÝ s.r.o. patří mezi důležité zpracovatele barevných kovů v České republice. V našem provoze se zpracovávají vykoupené barevné kovy. Zpracování probíhá na
Dánském typu granulační linky ELDAN. Toto zařízení dokáže ekologicky rozemlít a roztřídit kabely a izolované vodiče na další polotovary. Vznikají nám kvalitní měděné a hliníkové granuláty , které se dále požívají jako vstupní materiál do kovohutí.Při tomto způsobu likvidace nám též vznikají granuláty
z PVC. Tyto se dále používají k výrobě zatravňovacích panelů , zatravňovacích dlaždic
a zatravňovacích tvárnic. Naše firma mimo této činnosti funguje jako všechny ostatní kovošroty, které se zabývají výkupem a zpracováním druhotných surovin. Za vykoupené barevné kovy Vám nabídneme nejvýhodnější možné ceny.

výkupní ceny


Měděné kabely

Měděné kabely

Al drát nový

Hliníkový drát nový

O nás

Dokumenty

Adresa

EKOPRAG SLANÝ s.r.o.
U Ploché dráhy 337
274 01, Slaný
Tel: 312 526 645